Ülker Sports Arena – Sıla Konseri

Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Ülker Sports Arena’da sahneye çıkan Sıla konserindeydik. Ülker Sports Arena Ataşehir’in göbeğinde kurulmuş pırıl pırıl bir yer. Bu salonu Ülker, Fenerbahçe ile birlikte yaptırmış. Bu arada bir not Avrupa’nın en büyük skorboardunun bu arenada olduğu söyleniyor. Biz Türk’ler bu tarz en büyük olmaları seviyoruz sanırım.

sıla, konser, ülker sports arenaBu şekilde bir spor salonu konserine benim ilk gidişim. Ortamın ambiyansı sanki Ataşehir ahalisi çoluk çocuk toplanmış akşam oturmasına komşuya gelmiş gibiydi. En çok dikkatimi çeken konu ise salon izinleri ile alakalı olmalı alkollü içecek satışı yoktu. Efes’te bu ortama uymak için olsa gerek alkolsüz bira tanıtımları yapıyordu.

İşin gerçeği Sıla şarkılarını sevdiğim için her şartta ve koşulda dinleyebiliyorum fakat bu arena konseri Kuruçeşme’de ya da küçük bir bar konserindeki sıcaklığı ve enerjiyi yakalamadığını hissettim.

Nasıl gidilir?

Ataşehir bölgesine en rahat ulaşım kişisel araç ile oluyor. Fakat maç günlerindeki trafik yoğunluğu göze almak gerekiyor.

Toplu taşıma ile ise Ülker Sports Arena’nın bulunduğu bölgeye ulaşım için İETT’nin düzenlemiş olduğu 8 M Kadıköy- Ataşehir, 16 M Üsküdar-Ataşehir, 8A Kadıköy-Ataşehir ve 13 Kadıköy- Ataşehir seferlerden yararlanabilirsiniz. Maç günleri yoğunluğa göre bu hatlarda ek seferler düzenleneceği söyleniyor.

 

0 Shares:
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like
Read More

MFÖ Konseri

Dün akşam Kuruçeşme Arena MFÖ konserindeydik. MFÖ şarkıları hafif esen rüzgar ve boğaz manzarası çok güzel bir gece…